Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Klub CrossFit Ursynów

Adres obiektu: 
ul. Lachmana 3, Warszawa
Telefon: 
508 098 444
E-mail: 
crossfitursynow@crossfitursynow.pl
Strona WWW: 
http://www.crossfitursynow.pl/

Opis obiektu

Logo klubu Crossfit Ursynów

Czym jest crossfit?

CrossFit to wytrzymałościowo-siłowy system treningowy, którego głównym celem jest holistyczny rozwój oraz poprawa ogólnej sprawności fizycznej.

W CrossFit Ursynów doskonalimy wszystkie dziesięć cech motorycznych:

  • sprawność układu sercowo – naczyniowo - oddechowego,
  • wytrzymałość siłową,
  • siłę
  • gibkość
  • moc
  • szybkość
  • koordynację
  • zwinność
  • równowagę
  • celność/dokładność

Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności CrossFit jest systemem, z którego na całym świecie, z powodzeniem korzystają jednostki specjalne - Navy Seals, Grom, służby mundurowe oraz zawodnicy różnych dyscyplin sportowych. Wysoka intensywność, zmienność i ruchy funkcjonalne z wykorzystaniem sprzętu: sztang, kettli, piłek lekarskich, skrzyń, kółek gimnastycznych, drążków w akompaniamencie  mocnej muzyki to coś, co sprawi, że wkręcisz się w ten sport!

Nie jest łatwo, ale pod okiem naszych trenerów każdy może spróbować CrossFit’u– niezależnie od wieku, płci, kondycji czy doświadczenia treningowego. Będziesz rywalizować z samym sobą, za każdym razem kiedy przekroczysz próg naszego klubu.

CrossFit to nie jest zwykły trening, a Box to nie jest zwykła siłownia…

Celem treningu jest podnoszenie swoich możliwości fizycznych, co bezpośrednio przekłada się na poprawę zdrowia, kondycję ciała. Ćwiczenia grupowe, pod opieką trenera, mobilizują uczestników oraz zwiększają ich zaangażowanie w wykonywaną pracę, szczególnie gdy towarzyszy im dobra, sportowa atmosfera! Spradź dlaczego powinieneś wybrać właśnie CrossFit.


 
Klub o powierzchni 200 m2, z przestronnymi oknami, z pełnym dostępem do światła dziennego. Powierzchnia pokryta jest gumową matą. Klub wyposażony jest w profesjonalny sprzęt gimnastyczny, sztangi, riga, kółka gimnastyczne, piłki lekarskie, kettle, wiosła, air bike'a. W recepcji jest możliwość zakupu napojów i drobnych przekąsek, koszulek klubowych, skórek gimnastycznych, skakanek. 

Na miejscu są przestronne szatce z WC, prysznicami. Strefa chill-out umożliwia relaks po udanym treningu!

 

Uwaga - Mimo dołożenia starań dotyczących aktualnosci zebranych informacji, Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość powyższego tekstu.Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej dostępnej na terenie Ursynowa.

Cennik: 
Galeria: 
Kalendarz: 

Link do grafiku zajęć

Klub CrossFir Ursynów oferuje także zajęcia dla DZIECI w dwóch grupach wiekowych:
3-6 oraz 7-12 lat w każda niedzielę o 8:45 oraz 09:30 rano.
Czym jest CrossFit Kids, cennik oraz grafik zajęć dla dzieci tutaj http://www.crossfitursynow.pl/crossfit-kids/

Mapa: 

Kalendarz

Czerwiec 2020

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
X

Wyślij link znajomemu