Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

PIKNIK "Wybij Nudę" w ramach Dni Ursynowa

08
06
28303126
Termin: 
08 Czerwiec 2019 godz . 11:00 do godz . 18:00
Miejsce: 
Kopa Cwila - Park im. Romana Kozłowskiego

W ramach atrakcji sportowych organizowanych w czasie Dni Ursynowa zapraszamy w sobotę, 8 czerwca w godz. 11:00 - 18:00 na piknik "Wybij Nudę".

Na pikniku skorzystać będzie można m.in. z następujących atrakcji:

 • Archery Tag: ​Archery Games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.
 • Dmuchane Kule - Bubble Football: Idealne połączenie ekstremalnej zabawy i bezpieczeństwa. Kulki Bumper Ball pozwalają wykonywać niestworzone akrobacje i zapewniają mnóstwo niezapomnianych wrażeń
 • Zestaw unikalnych gier podwórkowych z całego świata: roste zasady, zero stresu i czysta przyjemność zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Do Waszej dyspozycji będą takie gry jak: Molkky, Bule, Kubb, Giga Jenga, Ladder Golf, Connect four czy Corn hole.
 • Spikeball: to gra zespołowa w której nie potrzebujesz boiska, jest dynamiczna i zarazem rekreacyjna. port przypomina bowiem bardziej skłaniającą do wygłupów podwórkową zabawę, niż wymagającą poświęceń dyscyplinę Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły
 • Speedball: pomysł gry w speed-ball narodził się w Egipcie w drugiej połowie XX wieku. Początkowo był traktowany jako trening koordynacji i refleksu dla tenisistów. Jednak dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym i wielkiej frajdzie jaką sprawia granie, szybko przekształcił się w nowy, odrębny sport. W skrócie: Specjalne rakietki służą do odbijania piłki zawieszonej na łańcuchu.
 • YOU.FO jest zupełnie nową koncepcją sportu. Polega na rzucaniu i łapaniu aerodynamicznego krążka przy użyciu specjalnie zaprojektowanych kijków na odległość 10-30 metrów. Wymaga koncentracji, siły, zręczności i współpracy. Podstawowe umiejętności są łatwe do opanowania, jednak YOU.FO oferuje wiele możliwości rozwoju na polu techniki czy wymyślania nowych koncepcji gier.
 • Akademia W Gruncie Ruchu
 • Stanowisko do gry w kapsle
 • Longboard i Trickboard: wpadajcie ze swoim sprzętem ale i na miejscu do dyspozycji będą longboardy. Instruktor pokaże co można wyczyniać na deskach z kółkami. Animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
 • Slackline: specjaliści ds. równowagi i balansu utworzą dla Państwa strefę złożoną ze Slackline (stelaż z rozłożoną taśmą równolegle do ziemi) oraz trickboardów (Deska na specjalnym wałku). Doskonała okazja do rozwoju poczucia równowagi jak i poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia poprzez zabawę i nowe doświadczenia.
 • Warsztaty taneczne: taniec to piękny sposób na rozwój kreatywności jak i koordynacji. Doskonała zabawa, będąca nieodłączną częścią zajęć, w połączeniu z wiedzą merytoryczną i pełnym profesjonalizmem daje gwarancję świetnie spędzonego czasu z czołowymi polskimi tancerzami tańców ulicznych.
 • Freestyle Frisbee: frisbee to nie tylko rzucanie dyskiem ale też kręcenie, podrzucanie, podbijanie i łapanie na przeróżne sposoby! Na pikniku spotkanie zawodowców w improwizacji z dyskiem, którzy z przyjemnością nauczą Was nie jednej sztuczki!

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu