Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

O nas

 SPORTOWYM URSYNOWIE

Strona www.sport.ursynow powstała w 2009 roku.  Założeniem funkcjonowania witryny jest stworzenie interaktywnego, łatwego w obsłudze, intuicyjnego oraz nowoczesnego i często aktualizowanego serwisu oferującego użytkownikom rzetelną, czytelną i dokładna informację na temat szeroko pojętej oferty sportowej Ursynowa.

Pod pojęciem „oferty sportowej Ursynowa” należy rozumieć zarówno imprezy jak i rozgrywki sportowo-rekreacyjne, informacje o funkcjonowaniu klubów sportowych, informacje o oferowanych zajęciach sportowych, a także regularnie uzupełnianą i atrakcyjną bazę znajdujących się na Ursynowie obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Choć strona funkcjonuje w oparciu o środki finansowe i założenia organizacyjne wytyczone przez Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, nie ma koncentrować się jedynie na propozycjach sportowo-rekreacyjnych finansowanych lub w inny sposób wspieranych przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Nasz serwis ma być więc swoistym kompendium aktywności sportowych na Ursynowie – niezależnie od tego czy są one bezpłatne czy też prowadzone przez kluby sportowe lub osoby czy firmy działające typowo komercyjnie. Chcemy aby nasi goście mieli możliwość dotarcia w prosty, intuicyjny sposób do rzetelnie i atrakcyjnie przedstawionej oferty sportowo-rekreacyjnej, która będzie odpowiadać ich zainteresowaniom, sprawności fizycznej wiekowi czy możliwościom czasowym i finansowym.

Zgromadzenie i odpowiednie udostępnienie takich informacji w jednym miejscu ma mieć pośredni wpływ na podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców Ursynowa.  Mając dostęp do dobrze przygotowanej i prostej w obsłudze strony, będą mogli oni łatwiej podjąć decyzję o wyborze konkretnych aktywności fizycznych, co może przyczynić się do ich lepszego samopoczucia i kondycji zdrowotnej.

Zapraszamy Państwa do przesyłania informacji mogących pomóc w prowadzeniu serwisu, czy uzupełnieniu przedstawionej oferty. Mogą być to informacje zarówno o imprezach, zajęciach, klubach sportowych, obiektach jak i innych przedsięwzięciach związanych ze sportem i rekreacją.

Adres email do Wydziału Sportu i Rekreacji: sport@ursynow.pl

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Sportowy-Ursyn%C3%B3w-1978677039024903/?fref=ts

 Widok strony głównej poprzedniej wersji strony www.sport.ursynow.pl

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu