Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

O nas

 SPORTOWYM URSYNOWIE

Strona www.sport.ursynow powstała w 2009 roku.  Założeniem funkcjonowania witryny jest stworzenie interaktywnego, łatwego w obsłudze, intuicyjnego oraz nowoczesnego i często aktualizowanego serwisu oferującego użytkownikom rzetelną, czytelną i dokładna informację na temat szeroko pojętej oferty sportowej Ursynowa.

Pod pojęciem „oferty sportowej Ursynowa” należy rozumieć zarówno imprezy jak i rozgrywki sportowo-rekreacyjne, informacje o funkcjonowaniu klubów sportowych, informacje o oferowanych zajęciach sportowych, a także regularnie uzupełnianą i atrakcyjną bazę znajdujących się na Ursynowie obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Choć strona funkcjonuje w oparciu o środki finansowe i założenia organizacyjne wytyczone przez Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, nie ma koncentrować się jedynie na propozycjach sportowo-rekreacyjnych finansowanych lub w inny sposób wspieranych przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Nasz serwis ma być więc swoistym kompendium aktywności sportowych na Ursynowie – niezależnie od tego czy są one bezpłatne czy też prowadzone przez kluby sportowe lub osoby czy firmy działające typowo komercyjnie. Chcemy aby nasi goście mieli możliwość dotarcia w prosty, intuicyjny sposób do rzetelnie i atrakcyjnie przedstawionej oferty sportowo-rekreacyjnej, która będzie odpowiadać ich zainteresowaniom, sprawności fizycznej wiekowi czy możliwościom czasowym i finansowym.

Zgromadzenie i odpowiednie udostępnienie takich informacji w jednym miejscu ma mieć pośredni wpływ na podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców Ursynowa.  Mając dostęp do dobrze przygotowanej i prostej w obsłudze strony, będą mogli oni łatwiej podjąć decyzję o wyborze konkretnych aktywności fizycznych, co może przyczynić się do ich lepszego samopoczucia i kondycji zdrowotnej.

Zapraszamy Państwa do przesyłania informacji mogących pomóc w prowadzeniu serwisu, czy uzupełnieniu przedstawionej oferty. Mogą być to informacje zarówno o imprezach, zajęciach, klubach sportowych, obiektach jak i innych przedsięwzięciach związanych ze sportem i rekreacją.

Adres email do Wydziału Sportu i Rekreacji: sport@ursynow.pl

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Sportowy-Ursyn%C3%B3w-1978677039024903/?fref=ts

 Widok strony głównej poprzedniej wersji strony www.sport.ursynow.pl

Kalendarz

Grudzień 2019

po wt śr cz pt so nd
Events of the day 1 Grudzień 2019 (niedziela)
2
3
Events of the day 4 Grudzień 2019 (środa)
5
6
Events of the day 7 Grudzień 2019 (sobota)
Events of the day 8 Grudzień 2019 (niedziela)
9
10
Events of the day 11 Grudzień 2019 (środa)
12
13
Events of the day 14 Grudzień 2019 (sobota)
Events of the day 15 Grudzień 2019 (niedziela)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 Grudzień 2019 (sobota)
22
23
24
25
26
27
Events of the day 28 Grudzień 2019 (sobota)
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu