Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa dla każdego

Szkoły podstawowe

 

Zawody finałowe L edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - 2016/2017 - szkoły podstawowe


 ROK 2016 

ROK 2017

  • Minikoszykówka - dziewczęta - 26.01-06.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (XIII m. SP 330)
  • Minikoszykówka - chłopcy - 30.01-09.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 100)
  • Minisiatkówka - dziewczęta - 6-10.03.2017 (SP 30 ul. Kawęczyńska 2) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (IV m. SP 96)
  • Minisiatkówka - chłopcy - 13.03.2017-17.03.2017 (MOS WOLA, ul. Rogalińska 2) klasyfikacja końcowa (V m. SP 319)
  • Błękitna Sztafeta - dziewczęta - 23.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 16)
  • Złoty Krążek - chłopcy - 24.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (I m. SP Przymierza Rodzin)
  • Badminton - dziewczęta i chłopcy - 10.04.2017 (Hala UCSiR ZOS "Hawajska" ul. Dereniowa 48) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa Kklasyfikacja końcowa M (II m. SP 340 K; III m. SP 303 M)
  • Gimnastyka - dziewczęta - 25.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (IX m. SP 323)
  • Gimnastyka - chłopcy - 26.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (VIII m. SP 323)
  • Szachy - unisex - 26.04.2017 (Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65) - klasyfikacja końcowa (IV m. NSP 6)
  • Pływanie - dziewczęta i chłopcy - 27.04.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacje końcowe (IV m. SP 16 K; IV m. SP 322 M)
  • Minipiłka nożna - chłopcy - 8.05.-17.05.2017 (MOS nr 3 Varsovia; ul. Międzyparkowa 4) - klasyfikacja końcowa (VI m. PSP nr 6)
  • Minipiłka nożna - dziewczęta - 9.05.-16.05.2017 („Orlik” ul. Szanajcy 5) - klasyfikacja końcowa (XIII-XVIII m. SP 340)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - dziewczęta - 23.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - chopcy - 24.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)

 

Kalendarz

Styczeń 2019

po wt śr cz pt so nd
1
Events of the day 2 styczeń 2019 (środa)
3
4
Events of the day 5 styczeń 2019 (sobota)
6
7
8
9
10
11
Events of the day 12 styczeń 2019 (sobota)
13
14
15
16
Events of the day 17 styczeń 2019 (czwartek)
Events of the day 18 styczeń 2019 (piątek)
Events of the day 19 styczeń 2019 (sobota)
Events of the day 20 styczeń 2019 (niedziela)
Events of the day 21 styczeń 2019 (poniedziałek)
Events of the day 22 styczeń 2019 (wtorek)
Events of the day 23 styczeń 2019 (środa)
Events of the day 24 styczeń 2019 (czwartek)
Events of the day 25 styczeń 2019 (piątek)
Events of the day 26 styczeń 2019 (sobota)
Events of the day 27 styczeń 2019 (niedziela)
Events of the day 28 styczeń 2019 (poniedziałek)
Events of the day 29 styczeń 2019 (wtorek)
Events of the day 30 styczeń 2019 (środa)
Events of the day 31 styczeń 2019 (czwartek)

Na czasie

X

Wyślij link znajomemu